BİZE ULAŞIN

Türkiye Emine Bulut için tek ses oldu

Giriş Tarihi: 24.08.2019, 11:58

Türkiye, eski eşi tarafından vahşice öldürülen Emine Bulut’a ağlıyor. Kırıkkale'de yaşanan ve ülkenin gündemine oturan vahşette Emine Bulut, 10 yaşındaki kızının gözleri önünde eski eşi tarafından boğazından bıçaklanarak öldürüldü. Sosyal medyada dolaşıma giren videoda, Emine Bulut'un "Ölmek istemiyorum" şeklindeki feryadı ve kızının "Anne lütfen ölme" şeklindeki yakarışları izleyenlerin yüreğini dağladı. Sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen elim olayda #EmineBulut hashtagi ile kısa sürede 1 milyon tweet atıldı. Türkiye'nin değişik kesimlerinden olaya tepki yağdı.

Türkiye Emine Bulut için tek ses oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.