• SON DAKİKA
 • Uzmanlar uyarmıştı! İzmir'de çamur yağışı başladı mı?

  Giriş Tarihi: 11.03.2021, 12:30

  Uzmanlar bugün için sahra çölünden gelen toz bulutunun yağmurla birleşip, çamur şeklinde yağacağı uyarısında bulunmuştu. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri Enstitüsü (DEÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğan Yaşar, "Şu an toz bulutlarının taşındığı mevsimdeyiz. Çamurlu yağışlara şahit olacağız. Özellikle de yağışların çamurunu araçların üzerinde göreceğiz. Gelecek perşembe günü İzmir ve Antalya gibi kentlerdeki araçların üzerindeki çamuru herkes fark edecek. Havada ciddi miktarda Sahra’dan gelen çöl tozu taşınımı var” dedi. Peki İzmir'de beklenen çamur yağışı başladı mı? A Haber'den Gamze Elçi aktardı.

  Uzmanlar uyarmıştı! İzmir'de çamur yağışı başladı mı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.