• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yüzyıl Aşçılık'tan iş garantili kurs

Yüzyıl Aşçılık’tan iş garantili kurs

06.04.2014, 00:00

Bugüne kadar mezun ettiği kursiyerleri, İzmir'in en lüks otel ve restoranlarında önemli pozisyonlarda görev alan Özel Yüzyıl Aşçılık Kariyer Kursları, faaliyetlerine hızla devam ediyor. Teorik ve uygulamalı aşçılık eğitimi verdiklerini dile getiren Kurs Müdürü Gülhan Becerik, "Osmanlı, Türk, Fransız, İtalyan ve diğer mutfaklardan çeşitli örnekleri kursiyerlerimizle paylaşıyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz kursiyerlerimiz arasında şimdi Hilton, Swiss Otel Büyük Efes, Renaissence İzmir gibi 5 yıldızlı otellerde önemli pozisyonlarda çalışanlar var. Buradan mezun olan kursiyerlerimiz MEB onaylı belgelerini alarak otellerde, tatil köylerinde, restoranlarda, yemek fabrikalarında, kreşlerde ve mutfağı olan her kuruluşta derhal iş bulabiliyor" dedi.
Bugüne kadar yaklaşık 20 bin mezun verdiklerini ve kursiyerlerine iş imkanı sağladıklarını dile getiren Becerik, aşçılığın yanı sıra Özel Yüzyıl Otelcilik kurslarında özellikle otelin beyni sayılan resepsiyon ve barmenlikte 3-4-5 yıldızlı otellerde mezunlarına iş imkanı sağladıklarını söyledi.

Yüzyıl Aşçılık'tan iş garantili kurs haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.