• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da okuma yazma bilmeyen kalmayacak

Manisa’da okuma yazma bilmeyen kalmayacak

04.02.2018, 23:09

ATV'de yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında başlatılan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın da canlı yayına bağlanarak destek verdiği okuma yazma seferberliğine ilgi artıyor. Manisa'da okuma yazma bilmeyen vatandaşlar, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine başvurmaya başladı. Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa olarak bu kampanyaya tam destek verdiklerini söyledi. Vali Güvençer, "Saygıdeğer cumhurbaşkanımız ve eşleri hanımefendinin de destek verdiği yeni bir kampanya var. Biz de kampanyaya sonuna kadar destek veriyoruz. Okuma yazma bilmeyen, öğrenmek isteyen, yaygın eğitim kurumları dışında böyle bir desteğe ihtiyaç olan arkadaşlarımıza elbirliğiyle yardımcı olacağız" dedi.

CÜNEYT HASÇELİK

Manisa’da okuma yazma bilmeyen kalmayacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN