• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de okulun kazan dairesindeki

İzmir'de okulun kazan dairesindeki patlama

07.02.2018, 09:53 Güncelleme Tarihi: 07.02.2018,17:15

'in Gaziemir ilçesinde doğalgaz sıkışması nedeniyle yaşanan okulda eğitime bir gün ara verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, patlamanın yaşandığı Abdülhamit Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılacak çalışmalardan dolayı bir gün süreyle eğitim verilemeyecek.

Okuda eğitim öğretime yarın devam edilecek.

Öte yandan patlamanın ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturma kapsamında görevlendirilen müfettişler çalışmalarını sürdürüyor.

Doğalgaz tesisatında oluşan hasar ve hava koşulları dikkate alınarak öğrencilerin üşümemesi için gerekli tedbirlerin alınacağı öğrenildi.

İzmir'in Gaziemir ilçesinde dün bir okulun kazan dairesinde meydana gelen patlamada, Halk Eğitim Merkezinin düzenlediği giyim kursuna katılan kursiyerlerden biri yaşamını yitirmiş, 4 kişi yaralanmıştı.

3 GÖZALTI

Doğalgaz sıkışması sonrası meydana gelen patlamada bir kişinin öldüğü 4 kişinin yaralandığı olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

İzmir'de okulun kazan dairesindeki patlama haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN