• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Demet ile Hande kavgası bitmez!

Demet ile Hande kavgası bitmez!

12.02.2018, 22:52

Şarkıcı Hande Yener ile meslektaşı Demet Akalın arasındaki kavga bitecek gibi görülmüyor. Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın, Yener hakkında bilgi topladığını ve onu mahkemeye vereceğini söylemişti. Hande Yener ise İstanbul 12. Aile Mahkemesi'ne başvurarak Demet Akalın'a karşı koruma kararı aldırdı.

2 AY SÜRE İLE

Açıklanan hükümde Demet Akalın'ın şikayetçi Hande Yener'e yönelik şiddet tehdidi, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, korunan kişiye ve bulunduğu ikamete yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, tedbir kararının 2 ay süre ile uygulanmasına karar verildi.

Demet ile Hande kavgası bitmez! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN