Yoğun bakımda Mehmetçik’i sordu

Giriş Tarihi:12.02.2018, 22:52 Güncelleme Tarihi:12.02.2018, 22:52

İstanbul'da önceki akşam beynine pıhtı atması sonucu acilen hastaneye kaldırılıp ameliyat edilen usta aktör Kadir İnanır, hayati tehlikeyi atlattı. Tedavisine tedbir amaçlı olarak yoğun bakım ünitesinde devam edilen sanatçının durumuna ilişkin Başhekim Prof. Dr. Reha Baran, Beyin ve Sinir Cerahisi Uzmanı Yunus Aydın ve Nüroradyoloji Uzmanı Prof. Dr. Naci Koçer ortak açıklama yaptı.

ONLARI ALLAH KORUSUN

Doktorlar, sevilen sanatçının üç gün daha takip edileceğini, 10 günlük sürecin ardından taburcu edileceğini kaydetti. Kadir İnanır'ın oyuncu yeğeni Levent İnanır ise ameliyat sonrası dayısıyla sohbet ettiğini ve kendisine Afrin'de şehit olup olmadığını sorduğunu, "Cephedeki Mehmetçiklerin hepsini Allah korusun" dediğini aktardı. Ziyaretçi akınına uğrayan Kadir İnanır, 6 yıl önce de akciğer tedavisi görmüştü.

kalan karakter 1000

konya konya

daha dune kadar onlardan deılmıydı bu adam benmı yanlıs bılıyorum guya barıs elçısı oldu sonrada onlardan haınlerden terorıstlerden yana olmadımı bu ALÇAK YANLISSSAM DUZELTIN

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.02.2018 08:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.