• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hakim isyan etti

Hakim isyan etti

13.02.2018, 22:58

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in, eski eşi Asena Atalay'dan olan oğlu Çınar'ın velayetini anneden almak için açtığı davada dün bir hayli gergin anlar yaşandı.

ASENA ATALAY BAĞIRDI

İstanbul 11'inci Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya davalı Asena Atalay katılırken, Caner Erkin'i avukatları temsil etti. Sunucu Asena Atalay, 'Bu dava çocuk davası, para davası değil. Caner gelip oğluna sahip çıksın' diye bağırdı. Taraflar arasında sık sık tartışma yaşanınca mahkeme hakimi, 'Siz böyle yapmaya devam ederseniz bu dava çocuk reşit olana kadar sürer' uyarısı yaptı.

'TUTUKLAMA YETKİM VAR'

Bunun üzerine Asena Atalay 'Keşke reşit olana kadar sürse de Caner korkudan iki haftada bir oğlunu görse' şeklinde konuştu. Gerginlik bitmeyince hakim salonu terk etti. 10 dakika sonra duruşmaya dönen hakim, 'Sataşmayın birbirinize. Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum' dedi. Mahkeme hakimi tarafların sosyal yaşantılarıyla ilgili rapor hazırlanabilmesi için duruşmayı erteledi.

Hakim isyan etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN