• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘İyi ki varsınız dedik, şükrettik’

‘İyi ki varsınız dedik, şükrettik’

17.02.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 17.02.2018,00:31

‘Sanatçı ve Mehmetçik ’ sloganıyla Hatay’a giden , , , , ve yaşananları anlattı

'Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak için askere ve halka moral vermek amacıyla önceki gün Hatay'a giden bazı sanatçılar, yaşadıklarını anlatıp fotoğraflar paylaştı. Sınıra giden Hülya Koçyiğit, Erhan Güleryüz, Mustafa Ceceli, Yavuz Bingöl, Erhan Yazıcıoğlu, Volkan Severcan, Deniz Oral'ın ortak söylemi, 'İyi ki varsınız dedik, şükrettik. Tüm Türkiye'nin de yanlarında olduğunu söyledik' oldu. İşte yaşadıkları:

80 MİLYON TEK YÜREK

Hülya Koçyiğit:

Biz onlara bir nebze de olsa moral vermek için oradaydık; oysa o gencecik yiğit evlatlarımız o kadar güçlü, o kadar kararlı ve o kadar cesurdu ki biz onların gücünden güç aldık sadece. 'İyi ki varsınız' dedim ve varlıklarına şükrettim.

Erhan Güleryüz:

Mehmetçiğimiz için 80 milyon tek yürek olduk. Afrin tüm dünyaya Türkiye Cumhuriyeti'nin kudretini gösterdiği örnektir.

Mustafa Ceceli:

YPG'nin kalleş saldırılarında 7 canı şehit veren Reyhanlı'da tüm halk Mehmetçik olmuş. Fatma'nın sınıf arkadaşlarından, Davutpaşa'da dev Türk bayrağı için taş taşıyan 7 yaşındaki Semanur'a; gerçek bir kahramanlık öyküsü Reyhanlı...

Yavuz Bingöl: Özel ve güzel bir gündü. Vatandaşla sohbet ettik esnafı gezdik. En sınıra kadar gittik. Davutpaşa köyünde bir çoban arkadaşımızın 7 bin taşla yaptığı Türk bayrağını, ellerimizde bayraklarla ziyaret ettik.

Erhan Yazıcıoğlu: Buraya gelmek bana en büyük ödül oldu. Bugünü yaşamak bana çok büyük mükafat. Biz moral vermeye gittik ama onlar bize moral verdi. Yüzlerinde en ufak bir korku dahi yoktu, aksine hepsinde kararlılık vardı.

Volkan Severcan: Çok etkilendik, çok hüzünlendik. Tüm Türkiye olarak onların yanında olduğumuzu söyledik.

Deniz Oral: Duygulandık, ağladık. Esnaf bizi çok iyi karşıladı. İnsanları gülerken görmek mutlu etti.

‘İyi ki varsınız dedik, şükrettik’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA