• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Teknede keramet var

Teknede keramet var

15.03.2018, 23:09

Geçtiğimiz günlerde Çubuklu'daki evinde, sade bir törenle dünya evine giren futbolcu Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan Turan ile birlikte yaz tatilini Çeşme'de geçirecek. Oyuncu Demet Akbağ ve eşi Zafer Çika ile çok samimi olan Arda Turan, daha önce ortak bir tekne almıştı.

ÇEŞME'DE DEMİRLEYECEK

Geçen sene de tatilini bu teknede Aslıhan Doğan ve Akbağ-Çika çiftiyle birlikte geçirmişti. İddialara göre Turan ve Çika, ortak alınan teknenin yerine yeni bir motor yat almış. Arda Turan'ın işlemler için Zafer Çika'yla görüştüğü, futbolcunun yatın Çeşme Marina'da demirlenmesi için gerekli işlemleri başlattığı öğrenildi. Arda Turan; Demet Akbağ için 'Annem', Zafer Çika içinse 'Abim' derken, Aslıhan Doğan da artık bu ailenin bir parçası oldu.

KAHRAMAN DURAK

Teknede keramet var haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN