• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Alaçatı’ya ünlü akını

İzmir Çeşme’de yapılan ‘’nde Türkiye’nin dört bir yanından tur otobüsleri ile gelen on binlerce kişi Alaçatı sokaklarını hıncahınç doldurdu. Şöhretli isimler de oradaydı

Alaçatı’ya ünlü akını

08.04.2018, 00:00

İzmir Çeşme'de düzenlenen '9. Alaçatı Ot Festivali' için Türkiye'nin her yerinden tur otobüsleriyle gelen vatandaşlar Alaçatı'ya akın etti. Daha çok yaz aylarında Çeşme plajlarında görmeye alışık olduğumuz magazin dünyasının ünlü isimleri, festival için Alaçatı'ya koştu. Oyuncu Pelin Akil ile yine kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan, Eser Yenerler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, sosyetik güzel Neslişah Alkoçlar, sunucu Özlem Yıldız, oyuncu Hakan Meriçliler, Önder Açıkbaş, şarkıcı Deha Bilimler de festival nedeniyle Alaçatı sokaklarının, otlarının, mutfağının, eğlencesinin tadını çıkaranlar arasındaydı.

Akın akın geldiler Akın akın geldiler

Şöhretli isimleri otların içinde gören vatandaşlar ise, onlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

KAHRAMAN DURAK

Alaçatı’ya ünlü akını haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.