• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ölmeseydi bugün evlenecekti

Ölmeseydi bugün evlenecekti

14.04.2018, 23:19

İran'da düşen jette yaşamını yitiren Mina Başaran, ölmeseydi dün dünya evine girecekti. Evlilik tarihinde mezarı başında anılan Mina Başaran'ın babaannesi Şeyda Başaran, babası Hüseyin Başaran ve nişanlısı Murat Gezer, dün öğlen 12.00'de Göktürk Mezarlığı'na ellerinde çiçeklerle geldi. Beyaz gelinliği temsilen beyaz güller ve karanfillerle mezarın başına gelen aile üyeleri, birbirlerine sarılarak ağladı. Murat Gezer de kalp şeklindeki çelengi ölen nişanlısının başucuna bıraktı. Murat Gezer, Beril ve Hüseyin Başaran çifti, çiçekleri mezara bıraktıktan sonra dua etti. Mezarlıkta yarım saat kalan aile gözyaşlarıyla kabristandan ayrıldı.

HEP BİRLİKTE DUA ETTİLER

Genç kız ölmeseydi dün Çırağan Sarayı'nda 500 kişinin katılacağı düğünle nişanlısı Murat Gezer'le hayatını birleştirecekti. İşadamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve arkadaşları eğlenmek için gittikleri Birleşik Arap Emirlikleri'nden İstanbul'a dönerken, İran'da uçakları düşmüş, feci kazada Mina Başaran ve 7 arkadaşı ile 3 kişi daha hayatını kaybetmişti.

Ölmeseydi bugün evlenecekti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN