• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

aşkını etti!

Gülben Ergen aşkını itiraf etti!

16.04.2018, 16:38

Ünlü sanatçı , hayatıyla magazin gündemini bir kez daha sarstı. Ergen önceki akşam ’nde verdi. Gülben Ergen'in ile aşk yaşadığı iddiaları son günlerde magazin gündeminden düşmüyordu. Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü şarkıcıya prodüktör Burak Törer’le aşk yaşadığı iddiası soruldu. Ergen, konser çıkışı yaptığı açıklama ile Burak Törer ile aşk yaşadığını doğruladı

, önceki akşam 'nde verdi. Sahneye, yıllar önce rahmetli oyuncu Tuncel Kurtiz'in okuduğu 'Tut Yüreğimden Ustam' şiirini okuyarak çıkan Ergen, büyük alkış aldı.

Gülben Ergen aşkını itiraf etti! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN