• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ünlü komedyenden İzmirlilere müjde!

Ünlü komedyenden İzmirlilere müjde!

16.04.2018, 23:00 Güncelleme Tarihi: 17.04.2018,12:47

Kitaplarını imzaladığı ’nda Yeni Asır’a konuşan , 2019 turnesine Ege’nin incisinden başlayacağını söyledi ve ilginç açıklamalar yaptı

İzmir Kültürpark'ta düzenlenen '23. TÜYAP İzmir Kitap Fuarı'nda iki gün boyunca imza günü düzenleyen ve binlerce hayranı ile buluşan ünlü komedyen Cem Yılmaz, Yeni Asır'a özel açıklamalar yaptı.

BİR AY KALACAK

İzmir'in kendisi için çok özel bir anlamı olduğunu söyleyen Cem Yılmaz, "1995 yılında ilk büyük salon gösterimini İzmir'de yapmıştım. Bu bana gerçekten çok uğurlu gelmişti. 2019'da da yeni gösterimle birlikte Türkiye turnesine çıkacağım. Bu kez yine İzmir başlangıç noktam olacak. Bir ay boyunca İzmir'de kalacağım" dedi.

'PARAYLA ZAYIFLADIM'

İzmir ve çevresini çok sevdiğini sözlerine ekleyen Cem Yılmaz, yaz boyunca sık sık Çeşme'de bulunacağının sinyallerini verdi. Cem Yılmaz, "Bu yaz daha sık Çeşme'de olacağım. Yatırımım yok ama para biriktiriyorum" diyerek espri yapmayı da ihmal etmedi. Kış aylarındaki kilolarından kurtulmayı başaran ve fit görünen Cem Yılmaz, bunun sırrını şöyle açıkladı:

Parayı basarsınız iyi bir salonda zayıflarsınız! Yazmanın çok keyifli, oynamanın müthiş ama saatlerce kitap imzalamanın en zor bölüm olduğunu ifade eden Cem Yılmaz, sözlerini şöyle noktaladı:

ÇOCUKLARI ÖNEMSİYOR

Gora'yı yazdığımda daha doğmamış olan çocuklar, şimdi bu film ve kitapla ilgili eleştirilerde bulunuyorlar.
Çocukların tepkileri ilginç. Bu duygu güzel ve çok özel. Yapılan eleştirileri büyük bir özenle not alıyorum, çünkü çocukları ciddi anlamda önemsiyorum.

'OKURLARIM BİLE YAZAR'

Cem Yılmaz kitap fuarında ilginç bir olay da yaşadı. 23 yaşındaki üniversite öğrencisi Metehan Ağya, gerilim hikayelerinden oluşan 'Kraliçenin Işığı' adlı kitabını imzalayarak Cem Yılmaz'a hediye etti. Bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Cem Yılmaz, "Bakın benim okurlarım bile kitap yazıyor, kitapsızlar bir kenara" diyerek hayranlarını kahkahaya boğdu.

KAHRAMAN DURAK

Ünlü komedyenden İzmirlilere müjde! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN