• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Abacı’dan gazileri sevindiren ziyaret

Abacı’dan gazileri sevindiren ziyaret

24.04.2018, 22:52

Türk sanat müziğinin efsanesi , ’da konser öncesinde büyük bir vefa örneği göstererek, Gazi Bakımevi’ni ziyaret etti, onlarla birlikte şarkılar söyledi

Türk sanat müziğinin dev sesi Muazzez Abacı, Ankara'da düzenlediği konser öncesinde Milli Savunma Bakanlığı Gazi Bakımevi'ni ziyaret etti. Sanat müziğinin eskimeyen güneşi Muazzez Abacı, konser için geldiği Ankara'da programından önce gazilere düzenlediği sürpriz ziyaretle gönülleri fethetti.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Milli Savunma Bakanlığı Gazi Bakımevi'ni ziyaret eden Abacı, terörle mücadelede yaralanıp tedavi gören ve devlet tarafından ömür boyu bakım hizmeti alan gazilerle bir araya geldi. Abacı, gazilerle sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Duygusal anların yaşandığı ziyarette Muazzez Abacı gözyaşlarını tutamadı.

VATANIMIZ ZEVAL GÖRMESİN

Ziyaret esnasında, ünlü şarkıcının konserine ev sahipliği yapan Winner İncek Otel'in sahibi Asım Bölükbaşı da yer aldı. Gazilerle birlikte şarkı söyleyen Abacı, "Sizlerle bir araya gelmekten çok mutlu oldum. Bütün yüreğimle, dualarımla buradayım. Allah vatanımıza, milletimize, bayrağımıza zeval vermesin" diye konuştu.

Abacı’dan gazileri sevindiren ziyaret haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN