• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gülmek bizim de hakkımız

Gülmek bizim de hakkımız

26.04.2018, 22:56

ve Trump Gösteri Merkezi’nde sahne alan ’ı izlemeye gitti. Sekban’ı kuliste ziyaret eden ünlü komedyen Yılmaz, “Bizim de gülmeye hakkımız var” dedi

Genç komedyen Kaan Sekban, kendi odasından yaptığı talk show'ları bir adım öteye taşıyarak geçtiğimiz akşam Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde seyirci karşısına çıktı. 10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurtdışında oyunculuk eğitimi alarak beyaz yakalı hayata veda eden Kaan Sekban'ın performansını izlemek isteyenler, salonu hınca hınç doldurdu. Türkan Sabancı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz da Kaan Sekban'ı izlemeye gelenler arasındaydı. Gösteriden bir saat önce gelip Sekban'ı kuliste ziyaret eden Cem Yılmaz, "Çok başarılı bulduğum bir arkadaşım. Onu sosyal medyadan tanıdım. Sonra yüz yüze tanıştık, sohbet ettik. Gösterisi olduğunu duyunca izlemek istedim" dedi.

SAHNEYE DAVET ETTİ

Kaan Sekban ise Cem Yılmaz'ın sürpriz ziyareti karşısında çok mutlu olduğunu belirterek, "Bir yıldır bu işi yapıyorum. Cem Yılmaz ile sosyal medya üzerinden tanıştık. Bizden kibarlığını, dostluğunu ve desteğini esirgemedi. Gelmesinden onur ve mutluluk duydum" dedi.
Kaan Sekban, gösteri sonrası yoğun alkışlar arasında Cem Yılmaz'ı sahneye davet ederek bir kez de izleyenlerin önünde teşekkür etti. Cem Yılmaz söz alarak, "Sizler gibi bizim de gülmeye hakkımız var" dedi. Gecenin sonunda alkışa boğulan Kaan Sekban'ın talk show'u, sezonun en iddialı gösterilerinden biri olacağının işaretini verdi.

Gülmek bizim de hakkımız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN