• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Domates kralı Oğuzhan!

Domates kralı Oğuzhan!

28.04.2018, 00:00

Antalya'nın Kumluca ilçesinde bu yıl 19'uncusu düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali devam ediyor. Festival kapsamında değişik etkinlikler düzenlenirken, Karatepe Stadında gerçekleştirilen konserde Oğuzhan Koç sahneye çıktı. Koç, şarkılarıyla vatandaşları coştururken bu yılın Domates Kralı ilan edildi. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Oğuzhan Koç'a üzerinde 2018 Kumluca Domates Kralı yazılı bir kırmızı bir kuşak taktı. Ardından, domatesten yapılmış çelenk boynuna geçirildi. Koç'a daha sonra kaftan ve sarık takıldı. Kumluca'nın güvenilir gıda standartlarında domates yetiştirilen bir ilçe olduğunu söyleyen Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya,"Biz her yıl Tarım ve Seracılık Festivali konserlerimizde en iyi performansı gösteren ve en çok seyirci toplayan erkek sanatçımızı Domates Kralı seçiyoruz. Bu yıl nasip sizeymiş. Bizleri ve domatesimizi unutmazsınız artık" dedi.

Domates kralı Oğuzhan! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.