• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ve aşk belgelendi!

Ve aşk belgelendi!

02.05.2018, 23:38

Bir süredir sevgili oldukları konuşulan ve sosyal medyadan birbirlerini takibe alan ile Defne Samyeli, önceki akşam komedyenin Levent’te bulunan evinde bir araya geldi

Komedyen Cem Yılmaz ile şarkıcı- oyuncu Defne Samyeli'nin aşkı önceki gece belgelendi. Bir süredir sevgili oldukları konuşulan ve Instagram'dan birbirlerini takibe alan ikili, önceki akşam komedyenin İstanbul Levent'te bulunan evinde bir araya geldi.

ARABAYI GARAJA ÇEKTİ

Önceki akşam Cem Yılmaz'ın misafiri olarak eve giden Defne Samyeli, gazetecilerin kendisini fark etmemesi ve görüntü almaması için ilginç yollara başvurdu.
Bir süre birlikte vakit geçiren ikiliye, daha sonra oyuncu Ozan Güven ve bir kadın arkadaşı eşlik etti. Gece yarısına yakın dışarıdan yemek siparişi veren Cem Yılmaz, yemek sonrası Ozan Güven ve kadın arkadaşını yolcu etti. Gazetecilerin kendilerini fark etmemesi için Defne Samyeli'nin aracını garajına sokan Yılmaz, özel plakalı kendi jipini ise sokağa park etti.

'GÖRÜNTÜ İSTEMİYORUM'

Sabaha karşı birkaç defa gizlice kapıdan dışarıyı izleyen ve gazetecilerin varlığını kontrol eden komedyen, işini şansa bırakmayarak Defne Samyeli'yi evinde misafir etti. Kendisine ait güvenlik görevlisine özel talimat veren ve evinin yakınına dahi yaklaştırmayan komedyenin, "Kesinlikle görüntü istemiyorum" dediği öğrenildi.

Ve aşk belgelendi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN