• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

başkandan 'a teşekkür

AK Partili başkandan Murat Dalkılıç'a teşekkür

07.05.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 07.05.2018,14:16

Denizli'de, Pamukkale İlçe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ve iki gün süren Uluslararası Pamukkale Spor Oyunları, pop müzik şarkıcısı Murat Dalkılıç'ın konseriyle sona erdi. Konseri izleyen yaklaşık 5 bin kişi, Dalkılıç'ın şarkılarıyla eğlendi.


Pamukkale Belediyesi tarafından turizm bölgeleri Karahayıt ile Pamukkale'nin uluslararası alanda tanıtılması amacıyla düzenlenen Pamukkale Spor Oyunları dünkü programla sona erdi. Spor Oyunları'nın kapanış finali ise Murat Dalkılıç'ın verdiği konserle yapıldı.

Pamukkale Koca Çukur'da düzenlenen konseri, yaklaşık 5 bin kişi izledi. Dalkılıç, sevilen şarkılarını söyleyerek hayranlarını gece boyunca coşturdu. Pamukkale Belediye Başkanı AK Partili Hüseyin Gürlesin, konser sonunda Murat Dalkılıç'a teşekkür ederek çiçek verdi.

Kaynak: DHA

AK Partili başkandan Murat Dalkılıç'a teşekkür haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN