• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hintli jet sosyete kına yaktı nikah bugün

Hintli jet sosyete kına yaktı nikah bugün

12.05.2018, 00:09

Hindistan'ın ünlü iş adamlarından, M3M Group'un Başkanı ve Donald Jr Trump'ın ortağı Basant Bansal, Divya Aggarwal ile dünya evine girecek oğlu Piyush Bansal'ın düğünü için 4 günlüğüne Bodrum'a geldi. İlk gün hazırlıklar yapıldı, davetlilere kokteyl verildi. İkinci günde düğünün yapılacağı otelin yanında bulunan adada kına töreni düzenlendi. Hindistan dışında ABD ve Avrupa'dan 10 ülkeden davetlilerin katıldığı kına merasiminin yapılacağı adaya gelin, Mehter Bölüğü ve Hint halk dansçılarının eşliğinde klasik bir otomobille geldi. Hintli sanatçı Neha Bhasin davetlilere konser verdi.

YÖRESEL GİYSİLER

Hintli davetlilerin düğüne geleneksel kıyafetlerle geldikleri gözlendi, kadınların kıyafetlerinin üzerine taktıkları altınların zengin olup olmadıklarının göstergesi olduğu belirtildi. Öte yandan kına töreninin yapılacağı adaya İstanbul'daki Kapalıçarşı'nın minyatürü kuruldu, davetlilere ikramda bulunuldu. Çiftin nikahı töreninin bugün saat 16.00'da başlayacağı açıklandı. Hindistan'dan 3 uçak ve 15 özel jetle gelen 400 davetlinin deniz uçağı ve helikopterlerle gelip yan ayan 3 otele yerleştiği belirtildi.

ADEM ÜLKER

Hintli jet sosyete kına yaktı nikah bugün haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN