• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da da en çok ‘ ve ’ izleniyor

Romanya’da da en çok ‘Aşk ve Mavi’ izleniyor

17.05.2018, 23:58

Romanya televizyon kanalı, atv'nin Cuma akşamlarına damga vuran dizisi 'Aşk ve Mavi'nin Kapadokya'daki setini ziyaret etti.

TANITIMA ÖNEMLİ KATKI

Oyuncularla röportaj yaparak hatıra fotoğrafları çektiren kanal yönetimi, 'Aşk ve Mavi'nin Romanya'da en çok izlenen yabancı dizi olduğunu söyledi.
Oyuncuları tek tek tebrik eden yöneticiler, dizi bölümlerinin Perşembe ve Cuma yayınladığını ve her iki günde de birinci geldiğini belirtti. Dizi sayesinde Türkiye'nin ve Kapadokya yöresinin ciddi bilinirlik kazandığını söyleyerek, dizinin yapımcısı Mehmet Yiğit Alp'i tebrik ettiler.
Başrollerini Emrah Erdoğan, Burcu Kıratlı, Kenan Bal, Ayşegül Ünsal, Cüneyt Mete, Uğur Uzunel'in paylaştığı 'Aşk ve Mavi', 66. bölümüyle bu akşam saat 21.00'de atv ekranlarında olacak.

Romanya’da da en çok ‘Aşk ve Mavi’ izleniyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN