• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

kokusuna ‘baba’ ayar!

Ter kokusuna ‘baba’ ayar!

17.05.2018, 23:56

Sanatçı , bir deodorant markasının reklamı için kamera karşısına geçti. Gencebay, reklamda otobüse bindi ve sıcaktan terleyen insanları uyarıp onlara tavsiyeler verdi

Müzik dünyasında 'Orhan Baba' olarak tanınan Orhan Gencebay, reklam yıldızı oldu. Gencebay, bir deodorant markasının reklamı için otobüse bindi, koltuk altı terleyen ve kokan bir gence tavsiyelerde bulundu.

SOSYAL MEDYA YIKILDI

Gencebay reklam için 'Batsın Bu Dünya' adlı şarkısının bir versiyonunu seslendirdi. Reklamda otobüsteki gencin kulağına ne yapması gerektiğini fısıldadı. Orhan Gencebay'ın reklam videosu televizyonlarda yayınlanmaya başladıktan sonra sosyal medya adeta yıkıldı. Konuyla ilgili pek çok tweet atıldı.

12 ŞEHİRDE ARAŞTIRMA

Reklam filminde Orhan Gencebay'ın oynatılması bilinçli yapılan bir seçimdi. Çünkü firma, bir araştırma şirketine görev verdi ve 'Ter kokusu için sizi kim uyarsa alınmazsınız?' sorusunun cevabını aradı. 12 şehirde, 18-55 yaş gruplarındaki kişiler arasında yapılan araştırmaya göre Gencebay ismi ilk sırada yer aldı.

Ter kokusuna ‘baba’ ayar! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN