• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Zulüm!

Zulüm!

21.05.2018, 23:08

Muğla Milas'ta görevli bir polis memuru, Kaymakamlık binası önünde ayakkabı boyacılığı yaparak geçimini sağlayan bir vatandaşın boya sandığını parçaladı. Kaymakamlık binası önünde yaşanan olayda, bina girişinde görevli bir polis memuru ile bina önünde yıllardır ayakkabı boyacılığı yapan Halit Çiftçi arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı.

SANDIĞI AŞAĞI ATTI

Kaymakamlık binasında görevli polis memuru, tartışmanın büyümesiyle ayakkabı boyacısının ekmek teknesi olan boya sandığını merdivenlerden aşağıya atarak paramparça etti. Görenleri şaşkına çeviren olayın ardından Çiftçi, polis memurundan şikayetçi oldu. Üzücü olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

"GERİ İSTİYORUM"

Yıllardır ayakkabı boyacılığı yaparak ailesine baktığını ifade eden Çiftçi, "Milas'ta beni herkes bilir, kimseye bir sözüm olmaz.
Çünkü ekmeğimin peşindeyim. Halkımızın can ve mal güvenliğini korumakla görevli olan polisimizin böylesi bir uygulamasıyla karşı karşıya kalmak beni derinden üzdü. Kırılan boya sandığımı geri istiyorum" dedi.

VOLKAN YILDIZ

Zulüm! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN