• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Satılık !

Satılık bebek!

26.05.2018, 23:07

2.5 aylık erkek bebeği yabancı uyruklu bir aileye satmak için Ankara'dan Marmaris'e götüren bir genç, otobüste yolcu ve muavinin dikkati sayesinde polis tarafından yakalandı. Yolcu otobüsü dün saat 23.59'da Ankara'dan Marmaris'e hareket etti. 26 yaşında, ismi açıklanmayan bir erkek yolcunun kucağındaki bebeğin sürekli ağlaması üzerine diğer yolcular annesini sordu. Zanlı, bebeğin annesinin önce Marmaris'te yaşadığını, daha sonra da öldüğünü söyledi. Zanlının tedirgin davranışlarından şüphelenen muavin, otobüs şoförüne durumu bildirdi. Şoför, polis kontrol noktasında durdu ve görevlilerden kimlik araştırması yapılmasını istedi. Yapılan araştırmada çocuğun başka bir ailenin olduğu ortaya çıktı. Zanlının ilk ifadesinde, "Aile çocuğu istemiyor. Marmaris'te yaşayan yabancı uyruklu bir çiftle anlaşmışlar.
Beni de teslim etmem için gönderdiler" dedi.

AİLESİ İSTEMİŞ!

Tatil için Marmaris'e gelen yolculardan Sevgi Adasu Kahraman ise, yaşananları sosyal medya hesabından paylaştı. Kahraman, "Elinde 2.5 aylık bebekle oturuyordu, bebeğe Mamiş diyordu. Bebek ağlarken konuşma esnasında yolcular annesi yok mu diye sorunca 'Annesi yok öldü. Ben bakıyorum mecbur' şeklinde cevap vererek tepki gösterdi" şeklinde paylaşım yaptı. Gözaltına alınan gencin verdiği bilgiler üzerine polis, Ankara'da yaşadığı öğrenilen bebeğin ailesiyle, Marmaris'teki alıcı çifti bulmak için çalışma başlattı.

ADEM ÜLKER

Satılık bebek! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN