• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

değil çukurlu!

Bostanlı değil çukurlu!

02.06.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 02.06.2018, 00:09

İzmir'in Karşıyaka İlçesinde yer alan Bostanlı iskele önündeki çukurlar vatandaşların tepkisine neden oldu. Birçok vatandaşın düşmesine neden olan çukuru belediyeye bildirdikleri halde yapılmadığını belirten vatandaşlar, 'Burası, sabah işe gitme saatlerinde ve akşam iş dönüşünde yoğun olan bir durak.
Özellikle engelli vatandaşlarımız daha çok mağdur oluyor.
Defalarca belediyeye bildirdiğimiz halde hala yapılmadı. 5 aydır bu çukur burada.
Karşıyaka Belediyesi'ne ve İzmir Büyükşehir Belediyesine ayrı ayrı bir kaç kez gittik. Dikkate alınmadık. Çoğu kez derdimizi anlatacak muhatap dahi bulamıyoruz. Sorunun hemen çözülmesini istiyoruz" dedi.

BAYRAKLI'DA VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ

İzmir'in Bayraklı ilçesinde Çay Mahallesi 2133 sokak yağmur su giderinin tıkanması vatandaşları mağdur etti. Belediyenin gerekli temizliği yapmadığını belirten mahalle sakini Zekeriya Mutlu, "Yağmur gideri tam 3 kez tıkandı. Her seferinde defalarca aradıktan sonra belediye yetkilileri gelip sadece içini temizleyip gittiler. Kesin bir çözüm olmuyor. 2 gün sonra tekrardan doluyor. Her seferinde de bunu gelen görevlilere söylüyoruz. Tekrar doluyor bu yaptığınız bir işe yaramıyor diye ama anlatamıyoruz. Hem onların emeğine zamanına ve bu iş için ayrılan bütçeye yazık. Bir kez gelip doğru düzgün yapsalar. Kesin çözüm istiyoruz" dedi.

Bostanlı değil çukurlu! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.