• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kuralsız Cem!

Filmlerinde ve sahne gösterisinde sigaraya özendirdiği iddiasıyla mahkemelik olan komedyen , yasak delmeye devam etti. Bu kez de kapalı alışveriş merkezinde sigara içerken görüntülenen ünlü komedyen, bu kadarına da 'pes' dedirtti

Kuralsız Cem!

03.06.2018, 00:00

Biri Cem Yılmaz'ı durdursun! Daha önce 'Arif V 216' filmi ile sahne gösterilerinde sigaraya özendirdiği iddiasıyla Prof. Dr. Orhan Kural tarafından savcılığa şikayet edilen, mahkemelik olan komedyen Cem Yılmaz, pervasızca yasak delmeye devam ediyor.

SEVGİLİSİ SAMYELİ DE YANINDA

Kapalı alanlarda sigara içmek kanunen yasak olmasına rağmen bunu umursamayan Cem Yılmaz, önceki gün alışveriş merkezinde elinde sigarayla görüntülendi. Sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte İstanbul'da bir alışveriş merkezine yemek yemeye giden Cem Yılmaz, yemek sonrası mağazalara bakarak ilerlerken sigara yaktı.

'SENİN AYRICALIĞIN NE SAYGISIZ'

Fotoğraflarının çekildiği sırada gülerek 'Olaylar olaylar' diyen Cem Yılmaz'ın sigara içtiğini gören vatandaşlar, 'Senin ayrıcalığın ne saygısız! Alışveriş merkezinin içinde sigara içmek de ne demek oluyor!... Ne Ramazan'a ne yasalara hürmet var... Sanatçılar rol modeldir. Cem Yılmaz'ın pek çok genç hayranı var ama o çocukları, gençleri tütüne özendiriyor. Daha ağır cezalar gelmeli' dediler.

Kuralsız Cem! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA