• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kabus günü

Kabus günü

12.06.2018, 23:12

B.Y, üzerinden tanıştığı Tahir İ’nin iş teklifine ‘evet’ deyip evine gitti. Orada darp edildiğini, cinsel tacize maruz kaldığını ve 14 bin lirasının alındığını iddia eden B.Y. savcılığa suç duyurusunda bulundu

İstanbul'da iş başvurusu için görüştüğü kişi tarafından darp edildiğini, cinsel tacize maruz kaldığını ve parasının alındığını iddia eden B.Y adlı kadın savcılığa suç duyurusunda bulundu. İfadesi alınan genç kadın evine gittiği Tahir İ. adlı adamın kendisini taciz ettiğini ve parasını zorla aldığını iddia etti.

"OTELE GİTMEK İSTEDİM"

Televizyonlardaki bazı stil programlarına yarışmacı olarak da katılan B.Y. savcılık ifadesinde şunları anlattı: "Şüpheli Tahir ile Kasım 2017 tarihinde sosyal medya üzerinden tanıştım. Bürosu olduğunu, yanında çalıştırmak için personel aradığını söyledi. Karşılıklı anlaştık.
İstanbul'a geldim. Aynı gün Pendik'te bir eve gittik. Kredi çekeceğimi, paraya ihtiyacım olduğunu anlattım. Yardımcı olacağını söyledi.

"14 BİN LİRA ÇEKTİM"

2017'de 14 bin TL kredi çektim. Parayı aldıktan sonra Tahir İ'in evine geçtik. İşe başlamam karşılığında 1000 dolar para verecekti. 'Bir gün daha bekle yarın vereyim' dedi. Evden ayrılmak istedim, otelde kalacağımı söyledim. Bir gün daha kalmam için kanser hastası kızı olduğunu söyledi. İnandım, o gece evinde kaldım. Evine arkadaşı geldi. Beraber alkol aldılar. Onlar alkol alırken, odama geçtim yattım.
Sabah kalktığımda şüpheli Tahir'i odamda gördüm.

"SİLAHI BAŞIMA DAYADI"

Üzerime çıktı, beni zorla öptü. Çığlık attım, korktu, üzerimden kalktı. Ağzımı kapatarak evdeki arkadaşının duymamasını sağladı. İçerisinde çektiğim 14 bin TL para bulunan çantamı alarak evden çıkmaya çalıştım. Kapı kilitliydi, açamadım. Şüpheli Tahir bu sırada silah çekip başıma dayadı, 'İçerideki arkadaşıma güvenme, ikinizi de burada öldürürüm, kimsenin ruhu duymaz' dedi ve beni yumrukladı."

Kabus günü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN