• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'Yıldızlı İftar’da ünlüler geçidi

'Yıldızlı İftar’da ünlüler geçidi

12.06.2018, 22:48

Ünlü şarkıcı , ‘’ albümüyle elde ettiği başarının ardından, kendi şarkılarını seslendiren isimlerin de yer aldığı sanatçı dostlarına yemek verdi. Yıldız Tilbe, geceye katılan sanatçılarla pasta kesti

'Yıldızlı Şarkılar' albümüyle büyük bir başarıya imza atan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, önceki akşam Baltalimanı Portaxe'de sanatçı dostlarına iftar verdi. Albümde yer alan Merve Özbey, Mabel Matiz, Koray Avcı, Cem Belevi, Derya Uluğ, Elif Kaya, Emrah Karaduman, Selim Çaldıran , İlyas Yalçıntaş, Niran Ünsal, Asil Gök, Bahadır Tatlıöz gibi sanatçıların yanı sıra iftara Rober Hatemo, Aslı Hünel ve Suat Suna gibi ünlü isimler de iftarda Tilbe'yi yalnız bırakmadılar.

DEVLER BİR ARADA

İftar yemeğinde müzik dünyasının dört önemli yapımcısı Polat Yağcı, Samsun Demir, Ahmet Çelenk ve Şemsettin Göktaş da, Cafer Özdemir'i yalnız bırakmayarak birlikte fotoğraf çektirdiler, dostluk mesajı verdiler. Ünlü isimler sırayla sahnede şarkılarını seslendirdi, Tilbe yemek sonunda iftara katılan tüm sanatçılarla pasta keserek albümünün başarısını da kutladı.

GÖRÜNTÜLÜ ALEYNA

Albümün en beğenilen şarkılarından 'Yalnız Çiçek' i seslendiren Aleyna Tilki, Amerika'da olduğu için Tilbe'yi Face Time'dan arayarak görüntülü konuştu. Çok mutlu olan Tilbe, Aleyna'ya teşekkür etti.
İftara katılan tüm sanatçılara teşekkür eden Tilbe, "Bu albüm insanların son 25 yılını kaplıyor. 1994'den 2018'e kadar yazdığım ve okuduğum parçaların hepsi var. Herkes kendinden bir şeyler bulabiliyor. Bu şarkıları farklı sanatçıların yorumlaması değişik tatlar ortaya çıkardı. Bu yüzden çok beğenildi. Herkes istediği şarkıyı seçti, kimseye karışmadım.
Diğer albüm için 300 şarkım var. 39'u seslendirildi. Sanatçılar kendi seçiyor şarkıları, Aleyna'nın şarkısı ona çok yakıştı. Çok başarılı, iyi bir geleceği var" dedi.

SAYGIM SONSUZ

Albümde 'Vuracak' şarkısını seslendiren Merve Özbey, "Yıldız ablayı küçüklüğümden beri dinlerdim. Böyle bir başarı kazanmak benim için büyük gurur. O böyle güzel sözler yazmasaydı, biz bu kadar güzel söyleyemezdik" dedi.

'Yıldızlı İftar’da ünlüler geçidi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN