• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’yı bulana 300 bin lira ödül

Leyla’yı bulana 300 bin lira ödül

18.06.2018, 23:07

Ağrı'da bayramın ilk günü Bezirhane Köyü'nde kaybolan ve yapılan tüm aramalara rağmen henüz bulunamayan 4 yaşındaki minik Leyla için ekipler arama kurtarma çalışmalarını sürdürüyor. Köyde arama çalışmaları sürerken Leyla'nın dedesi Zeki Aydemir torunu bulup getirene veya doğru ihbar yapana 300 bin lira ödül vereceklerini söyledi.

HER YER ARANIYOR

Ağrı merkezde Küpkıran Mahallesi'nde oturan Nihat ve Şükran Aydemir çifti, çocukları ile beraber akrabalarının olduğu Bezirhane Köyü'ne gitmiş, 4 yaşındaki Leyla evin önünde kaybolmuştu. Leyla için 4 günden bu yana Ağrı ve Van AFAD ekipleri, jandarma, korucular ve vatandaşlar köyü didik didik ederek çalışmalarına devam ediyor. Aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekipler köprü altlarını ve derelerin suyunu keserek arama çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Dün de sabahın erken saatlerinden bu yana köyü adeta çembere alan jandarma ve AFAD eğitimli köpeklerle araziyi ve köyde bulunan metruk evleri ve kuyuları karış karış aradı. Leyla için henüz bir bulguya rastlanmadı.

ŞÜPHELİ ARAÇ İDDİASI

Baba Nihat Aydemir, "Şüphelendiğimiz biri yok. İçinde bir kadın bir erkeğin olduğu beyaz bir araç varmış. O aracı görenler var. Köye gelip şeker dağıtmışlar. İçinde 3 tane çocuk varmış. Biri mavi gözlüymüş, ona yoğunlaştık. Erkek 40 yaşlarında, kirli sakallı. Arabanın arka camı da kırıkmış" dedi.

Leyla’yı bulana 300 bin lira ödül haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN