• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nın 40 yıllık sorunu çözülüyor

Manisa’nın 40 yıllık sorunu çözülüyor

18.06.2018, 23:27

Manisa Şehzadeler Belediye Başka- Badem verdi. nı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Milletvekili İsmail Bilen ile birlikte, Gediz, Bayındırlık, Kocatepe, İshakçelebi ve Dilşikar Mahallelerinde yapılacak olan kentsel dönüşüm projesi ile ilgili, firma yetkilisi olan Şehir Plancısı Necati Uyar'dan bilgi aldı. Başkan Çelik, "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan hibe desteğimiz çıktı. Yüklenici firma belli oldu ve çalışmalarına başladı. Bu mahalleler, çarpık yapılaşma ve gecekonduların olduğu, itfaiye, ambulans ve çöp araçlarının bile giremeyeceği çıkmaz sokaklarının bulunduğu ve binlerce vatandaşımızın yaşadığı bir bölge. Burada yapılacak olan kentsel dönüşüm vatandaşlarımızın lehine olacak" dedi.

ALİ FİLİZKAN

Manisa’nın 40 yıllık sorunu çözülüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN