• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Boğazım ağrıyor’ dedi iğneden sonra öldü

‘Boğazım ağrıyor’ dedi iğneden sonra öldü

22.06.2018, 00:00

Konya'da boğaz enfeksiyonu nedeniyle gittiği özel hastanede iğne yaptırdıktan sonra evinde ölü bulunan kuaför Mustafa Can'ın eşi Burcu Can, olayda hastanenin ihmali olduğunu ileri sürdü. Olay günü babasını hareketsiz halde yatarken bulan küçük Buğra, cep telefonundan annesine 'Anne babam dondu' diye sesli mesaj gönderdi. Eve gelen Burcu Can'ın ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaşamını yitirdiği belirlenen Mustafa Can'ın kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için vücudundan alınan doku parçaları İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

RAHATSIZLIĞI YOKTU

Eşinin antibiyotik kullandığını ve rahatsızlığı geçmeyince sağlık ocağının iğne verdiğini anlatan Can, "Sağlık ocağı iğne yapmadığı için Özel Büyükşehir Hastanesi'ne gidip iğneyi yaptırdı. Sonra da eve geldi. Eşimin önceden bir rahatsızlığı yoktu. İhmal olduğunu düşünüyorum. İğnenin kalbini etkilediğini düşünüyorum" diye konuştu. Burcu Can, Adli Tıp'tan gelecek ölüm raporunun ardından gerekli yerlere sorumlular hakkında şikayette bulunacağını söyledi.

‘Boğazım ağrıyor’ dedi iğneden sonra öldü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA