• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Devlet sahip çıktı

Devlet sahip çıktı

22.06.2018, 23:01

Tayland'da yaşayan Leyla Bilginel, sivrisinek ısırması sonucu 'Dengue Fever' isimli hastalığa yakalanmış ve gözyaşları içinde yardım istemişti. Sağlık Bakanlığı, Bilginel'in yardım çağrısına cevap verdi. Türk doktorlar oyuncuyu İstanbul'a getirdi.Bir süredir Tayland'da hayatını sürdüren 41 yaşındaki oyuncu Leyla Bilginel, sivrisinek ısırması sonucu hastanelik olmuştu.

TEDAVİSİNE BAŞLANDI

'Dengue Fever' isimli hastalığa yakalanan Leyla Bilginel, gözyaşları içinde yardım istemişti. Sağlık Bakanlığı, Bilginel'in yardım çağrısına cevap verdi. Tayland'a giden Türk doktorlar dün Bilginel'i İstanbul'a getirdi. Samatya İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yatırılan Bilginel'in tedavisine başlandı. Leyla Bilginel daha önce Instagram'dan yayınladığı bir videoda yaşam savaşı verdiğini açıklamıştı. Oyuncu, "Benim için dua edin" başlığıyla paylaştığı videoda "5 gündür çok hastayım. Dişlerim birbirine vurduğundan konuşamıyorum. Sadece buraya gelenler dikkat etsin. Bir sivrisinek yüzünden ölümcül bir hastalığa yakalandım. Bana yardım edin" diyerek gözyaşlarına boğulmuştu.

Devlet sahip çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN