• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de sezon bir türlü açılamadı

Çeşme'de sezon bir türlü açılamadı

27.06.2018, 23:49

İzmir 'in tatil cenneti Çeşme'ye bu kez de yağmur durgunluğu geldi. Okulların kapanış tarihi, 24 Haziran seçimleri ve ay sonunda yapılacak olan üniversiteye giriş sınavlarının da etkisiyle bir türlü yüzü gülmeyen Çeşme, Salı gecesi başlayan ve iki gün daha süreceği bildirilen yağmur nedeniyle yine sakin bir görünüme büründü.
İlçenin en popüler noktalarından olan ve her akşam binlerce kişinin akın ettiği Alaçatı sokakları, yağmurun bir anda bastırması yüzünden hayalet kasabaya döndü.

MEVSİM KIŞ GİBİ

Hazırlıksız yakalanan tatilciler yağmurdan kaçışırken, hava durumundan nasibini alan mekan işletmecileri ve esnaf da müşterilerin gidişine seyirci kaldı. Geç saatlere kadar süren yağış, Çeşme'nin bazı sokaklarını göle çevirirdi. İlçenin en yoğun plajları ve gözde beach clupları da bomboş görüntüsüyle sonbaharı aratmadı. Temmuz ayına gelinmesine rağmen hala durgun olan Çeşme ve Alaçatı, önceki yıllardaki canlılığı iple çeker oldu.

ERCAN AKGÜN

Çeşme'de sezon bir türlü açılamadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN