• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Genç müzisyenden 7 gündür haber yok

Genç müzisyenden 7 gündür haber yok

27.06.2018, 23:42 Güncelleme Tarihi: 28.06.2018,00:49

gündür haber yok ’nın Seydikemer ilçesindeki Gömbe yaylasına tek başına kamp yapmaya gelen müzisyen , ’dan bu yana adeta sırra kadem bastı. Kaldığı çadır yırtılmış halde bulunurken, Jandarma ve ekiplerinin bölgede yaptığı aramadan da henüz bir sonuç alınamadı

ADEM ÜLKER

En Güzel Sensin", "Mavi", "Yanı Başıma" ve "Üzüm Güzeli" şarkılarıyla tanınan müzisyen Metin Kor'dan, Muğla'da tek başına kamp kurduğu 20 Haziran'dan bu yana haber alınamıyor.
Jandarma ve AFAT ekipleri günlerdir genç müzisyeni aramasına rağmen bir iz bulamadı. Kaldığı çadır yırtılmış halde bulunan müzisyenin eşi Evin Doğan Kor "Eşimin kaçırıldığını düşünüyorum" dedi. 43 yaşındaki Kor, 20 Haziran'da Muğla'nın Seydikemer ilçesi Gömbe yaylasında kamp kurdu.

'İLK GECE GÖRÜŞTÜK'

İlk geceyi kaldığı çadırda geçirdiği öğrenilen Metin Kor'dan bir daha haber alınamadı.
Eşi Evin Doğan Kor durumu jandarmaya bildirdi. Olay yerine giden jandarma ekipleri Metin Kor'un çadırının yırtıldığını ancak tüm eşyalarının çadırda olduğunu gördü.

Evin Doğan Kor "Eşim kafa dinlemek için yaylaya gitmişti. İlk gece telefonla görüştük. Ancak ertesi günü haber alamadık. Çadırına yırtılarak girilmiş.
Yanında götürdüğü eşyaların hepsi çadırında. Jandarma ve ekipler günlerdir arıyor. Hayatından endişe ediyorum" dedi.

Anadolu Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü mezunu olan Metin Kor, müzisyen kimliğinin yanı sıra yaşam koçu ve kişisel gelişim uzmanı olarak da tanınıyordu.

Genç müzisyenden 7 gündür haber yok haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN