• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ile barıştı

Üç yıllık ilişkilerini bir hafta önce bitirme kararı alan oyuncu ile , ayrılığa daha fazla dayanamadı

Burak Deniz ile Büşra Develi barıştı

30.06.2018, 00:00

Kıskançlık krizi yüzünden üç yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz hafta noktalayan oyuncu çift Burak Deniz ile Büşra Develi, önceki gün İstanbul Cihangir'de bir araya geldi. Hayli gergin geçtiği gözlenen buluşmada hararetli bir konuşma yaşayan ikili, sonunda orta yolu bulup barışmayı başardı.

SON BİR ŞANS VERECEKLER

Ayrılığa daha fazla dayanamayan Burak ile Deniz, ilişkilerine son bir şans verme kararı aldı. Gazetecilerin kendilerini görüntülediğini fark edince büyük panik yapan çift, mekanın iç kısmına doğru kaçtı. Burak Deniz'den ayrı olarak çıkan ve soruları yanıtsız bırakan Büşra Develi motosikletine binerken, barıştığı sevgilisi ise taksiyle mekandan ayrıldı.

Burak Deniz ile Büşra Develi barıştı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.