• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Dipsiz kuyu!

Dipsiz kuyu!

29.06.2018, 23:07

’da kaybolan 4 yaşındaki Leyla için arama çalışmaları dün de devam etti. Tüm kuyular vidanjörlerle boşaltıldı ancak bir sonuç alınamadı

Ağrı'da kaybolduğu Ramazan Bayramı'nın 1'inci gününden beri haber alınamayan Leyla Aydemir'i (4) arama çalışmaları, 15'inci günde de sürdürülüyor.
Köyü ve çevresini didik didik arayan ekipler Leyla'yı bulmak için tüm kuyuları vidanjörle boşalttı.
Ancak bir sonuç alamadı. Ağrı'nın Bezirhane köyünde, 15 Haziran sabahı kaybolan Leyla Aydemir'in bulunması için arama çalışmalarına dün sabah da devam edildi. Başlanan arama çalışmalarına İçişleri Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, AFAD ve sağlık ekipleri ile Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi ve korucular katıldı. Her ihtimali değerlendiren JAK timleri, çalışmalarında kadavra arama köpekleri de kullanıyor.

KÖPEKLERLE ARANDI

Metruk ve şüpheli yerlerde başlatılan kazı çalışmalarında dün de Ağrı Belediyesi'ne ait vidanjörle tüm kuyulardaki sular boşaltıldı. Ekipler, kuyularda Leyla'yı aradı. Leyla'yı burada da bulamayan ekipler daha sonra metruk evler, tandırlık ve ahırları 'Mavi' isimli köpekle aramaya devam etti. Leyla'yı bulmak için yoğun çaba sarf eden ekipler, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

"LEYLA'NIN AİLESİNİ EN İYİ BİZ ANLARIZ"

İzmir'de, 12 yıl önce ailesiyle pikniğe giden ve orada kaybolan İlayda Taşçı'nın (17), babası Saim Taşçı, küçük Leyla'nın ailesini en iyi kendilerinin anladığını ve acılarını paylaştıklarını belirtti.
Her geçen sürenin kötüye gittiğini belirten baba Saim Taşçı, "İnşallah en kısa sürede bulunur. Biz 12 yıldır gözümüz kapıda, kulağımız telefonda sürekli müjdeli bir haber bekliyoruz. Küçük Leyla inşallah bulunur. Ancak o yavrunun da kaybolması bizim kızımızın kayboluşu gibi ilginç ve düşündürücü" dedi.

FATİH ŞENDİL

Dipsiz kuyu! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN