• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Avatar Atakan’a eski sevgili şoku

Milli boksör ve oyuncu Atakan Arslan, sosyal medya hesaplarının bağlı olduğu mail hesabını çaldırdı. Arslan’ın, sosyal medya hesaplarını çalan eski sevgilisi yargılandığı davadan beraat etti

Avatar Atakan’a eski sevgili şoku

03.07.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 03.07.2018, 12:21

"Avatar" lakaplı milli boksör ve oyuncu Atakan Arslan'a eski sevgili şoku... Bir televizyon dizisinde başrol oyuncusu olan Atakan Arslan geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesaplarının bağlı olduğu mail hesabını çaldırdı. Arslan, sosyal medya hesaplara erişim sağlayamadığında durumu fark etti ve savcılığa başvurdu.

ESKİ SEVGİLİSİ ÇIKTI

Ünlü oyuncunun şikayeti üzerine olayla ilgili savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturmada, söz konusu mail hesabına erişim sağlayan IP tespit edildi. Hesaplara erişim sağlayan şahsın, Avatar Atakan'ın eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Berna D.'nin olayla ilgili ifadesine başvuruldu. Berna D., Atakan Arslan'ın eski erkek arkadaşı olduğunu belirtip, söz konusu mail hesabına erişim sağladığını kabul etti. Berna D., " Atakan'la evlilik yoluna girdik. Bu kararı almamıza rağmen ayrıldık. Sosyal medya hesaplarımızın şifrelerini biliyorduk. Ayrıldıktan sonra kendisine ait hesaptan benim fotoğraflarımı sildi. Ben de kızgınlıkla, bütün fotoğraflarını sildim ve kendisine de sildiğimi söyledim" dedi.

BERAAT ETTİ

İstanbul Bilişim Suçları Soruşturma Bürosu tarafından Berna D. Hakkında "İzinsiz olarak bilişim sistemlerine girme ve bozma" suçundan dava açıldı. Avatar Atakan'ın eski sevgilisi, Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıktı. Mahkeme, eski sevgilinin olayla ilgili kasti bir suçu olmadığını ileri sürerek, Berna D.'nin beraatına karar verdi.

ATAKAN IRMAK / SABAH

Avatar Atakan’a eski sevgili şoku haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.