• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

kocadan çifte saldırı!

Eski kocadan çifte saldırı!

02.07.2018, 22:58

Bir buçuk yıl önce ayrıldığı karısını rahatsız etmeye devam eden saldırgan uzaklaştırma kararına rağmen, kadının işyerini bastı. kayınpederini göğsünden, karısını da bacağından yaralayan cani gözaltına alındı

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde eski eşinin çalıştığı iş yerini basan saldırgan, dehşet saçtı. Ömer Başer, eski kayınpederini ve eski eşini bıçakla yaraladı. Dehşet anları güvenlik kamerasına da yansıdı. İddiaya göre 2 çocuk annesi Sema Altun (24), şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşi Ömer Başer'den (28) yaklaşık 1 buçuk ay önce ayrıldı. Ancak Ömer Başer, eski eşini rahatsız etmeye devam etti. Bunun üzerine genç kadın mahkemeye başvurarak uzaklaştırma kararı aldırdı. Karara rağmen Altun'u rahatsız etmeye devam eden Başer, önceki gün de çalıştığı diş kliniğine geldi.

BABASINDAN YARDIM İSTEDİ

Eski eşiyle görüşmek istemeyen Sema Altun ise babası Ayhan Altun'u (45) arayarak yardım istedi. Burada kayınpeder, kızı ve Başer arasında başlayan tartışma iş yerinden dışarıya taştı. Yanında getirdiği bıçağı çıkaran Başer, etrafa savurmaya başladı. Bunun üzerine baba Altun da eline sopa alarak saldırgana karşılık verdi. Öfkeli damat, daha sonra eski eşini bacağından, kayınpederini ise göğsünden yaraladı. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle uzaklaştırılan damat, polis tarafından gözaltına alındı. Yaralı kayınpeder ve genç kadın hastaneye kaldırıldı.
Bıçak darbeleri akciğerine isabet edilen baba Ayhan Altun, ameliyatın ardından müşahade altına alındı.

Eski kocadan çifte saldırı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN