• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocuk parkı sarhoş mekanı oldu

Çocuk parkı sarhoş mekanı oldu

05.07.2018, 23:30

İzmir Karşıyaka'da her gün onlarca çocuğun vakit geçirdiği Volkan Vedat Akay Parkı sarhoş yuvasına dönüştü. Sosyal Hizmetler Karşıyaka Çocuk Yuvası'nın hemen önünde spor aletleri ve çocuk oyun alanlarının da bulunduğu parkta gece boyu alem yapan kimliği belirsiz kişiler, boş içki şişeleri ile yiyecek içecek ambalajlarını parka bırakıp gidiyor. Gecenin geç saatlerine kadar, bu çirkin görüntü ve gürültüye maruz kaldıklarını söyleyen çevre sakinleri ise çocuk yuvasının hemen önünde neredeyse her gün yaşanan bu duruma yetkililerin müdahale etmesini istiyor.

Çocuk parkı sarhoş mekanı oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN