• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İlk kapak çöpe gitti

İlk kapak çöpe gitti

05.07.2018, 23:08

Demet Akalın'ın albüm kapağında 'da' eki birleşik yazılınca, takipçileri şarkıcıyı uyardı: Yahu bari şarkının adını doğru yazsaydın!..

Demet Akalın, yeni single çalışması 'Canıma Da Değsin'i çıkarmak için gün sayıyor. Şarkıcının, albüm kapağındaki yazım yanlışı büyük olay oldu.

YENİDEN HAZIRLANDI

Albüm kapağını büyük bir heyecanla instagram profilinde paylaşan Demet Akalın, 'Yahu bari şarkının adını doğru yazsaydı' şeklinde gelen mesajlarla yapılan hatayı fark etti. Albüm kapağında 'Canımada değsin' yazılmış ve -da ayrı yazılmamıştı. Akalın, yanlışı fark edip yazım yanlışının düzelmiş halini tekrar profiline koydu. Kapağın ilk hali çöpe gitti. Ardından albüm kapağı yeniden hazırlandı.

İlk kapak çöpe gitti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN