• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da milyon dolarlık düğünü

Bodrum’da milyon dolarlık Hint düğünü

07.07.2018, 21:43

’ın en zengin ailelerinden birinin oğlu olan , Muğla’nın ilçesinde yapılan rüya gibi düğünle evlendi. ’ndan özel kiralanan uçakla 250 kişilik Hintli davetli geldi. Beş yıldızlı bir otelin kapatıldığı düğün, 4 gün 4 gece sürdü...

Yaklaşık 1.5 ay önce Hindistan'ın en ünlü işadamlarından biri olan ünlü gayrimenkul şirketi M3M Group'un başkanı ve Jr. Trump'ın ortağı Basant Bansal oğlu Pıyush Bansal ile Divya Aggarwal çiftinin düğününe evsahipliği yapan Muğla'nın Bodrum ilçesi, görkemli bir Hint düğününe daha kucak açtı!
Hindistan'ın en zengin ailelerinden Wellknown polyesterin sahipleri Anıl ve Micharu Gupta'nın oğulları Rahul Gupta ile Sunil ve Rahmi Agarwal'ın kızları Harshita Agarwal, düğünlerini yapmak için Bodrum'u tercih etti. Inventum Global tarafından organize edilen görkemli düğün 4 gün 4 gece sürdü.

400 KİŞİLİK ÖZEL EKİP HAZIR BULUNDU

Düğün için Hindistan'dan 250 kişilik misafir grubuna karşılık 400 kişilik özel ekip Bodrum'a geldi.
Hindistan'ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri, aylar öncesinden hazırlıklara başlanan düğün için hiçbir harcamadan kaçınmadı.
Farklı etkinlikler ve sanatçılarla renklenen düğün için davetliler, Türk Hava Yolları'ndan özel olarak kiralanan A330 ile Hindistan'ın Bombay kentinden direk olarak Bodrum'a geldi. Düğün, Hint basını tarafından da yakından takip edildi.

RENGARENK GÖSTERİLER YAPILDI

Düğünün son günü damat Rahul Gupta ve yakınları Barak töreni düzenledi. Gelin gelmeden önce damat Hint geleneklerini yerine getirdi. Daha sonra gelin Harshita Agarwal yakınları ile birlikte tören alanına geldi. Sari adı verilen özel bir gelinlik giyen gelini abisi damada teslim etti. Din adamları eşliğinde evlilik yemini eden çift, dünya evine girdi. Nikahın ardından yemek alanına geçen davetliler, denizde yapılan flyboard şovları ve Hint şarkıları eşliğinde gece boyu eğlendi. Düğün için 3 milyon dolardan fazla para harcandığı öğrenildi.

HİNDİSTAN'DAN AŞÇI TAYLAND'DAN GARSON GELDİ

Bodrum Adabükü'nde bulunan 5 yıldızlı bir otelin kapatıldığı düğünde davetlilere 400 personel hizmet verdi. Yemekleri, Hindistan'dan özel olarak gelen 35 aşçı hazırladı. Tayland'dan ise 100 garsonun getirildiği öğrenildi.

Bodrum’da milyon dolarlık Hint düğünü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN