• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

da Urlalı oldu

İclal Aydın da Urlalı oldu

07.07.2018, 21:38

’in şirin ilçesi Urla, yerli ve yabancı pek çok ünlü isim için çekim merkezi haline geldi. Son olarak gazeteci-yazar ve aynı zamanda oyuncu olan , buradan ev satın aldı

FATİH ŞENDİL

Ünlü basketbolcular Hüseyin Beşok ve Efe Aydan'dan tenör Hakan Aysev'e, Sibel Can'dan Coşkun Sabah'a kadar hayatlarını İstanbul'da sürdüren sanatçılar, sporcular ve işadamları, rotayı Urla'ya çevirdi. İlçede villa satışları arttı. Urla'nın yeni konuğu ise gazeteci-yazar ve güzel oyuncu İclal Aydın oldu.

İLK TERCİH KEKLİKTEPE

Peki ne oldu da yerli ve yabancı birçok isim İzmir'in bu şirin ilçesine rağbet etmeye başladı? Bunun en büyük nedeni İzmir'in en önemli yatırımlarından biri olan Körfez Geçiş Projesi... İlçede son 6-7 aydır satışlar patlama noktasına gelirken, yerli ve yabancı birçok ünlü Urla'da arazi alıp malikane ve lüks villa yaptırmak için yarışıyor. Urla'nın son iki ünlüsü geçen yıl 4 milyon TL vererek villa alan fantezi müziğin ünlü ismi Coşkun Sabah ile Sibel Can'dı. Angelina Jolie'nin Urla'dan ev aldığı iddia edilirken, ünlü yıldıza; BM'nin İyi Niyet Elçisi olması sebebiyle Çeşmealtı Saklıkoy'da villa tahsis edildiği belirtiliyor. Dünyaca ünlü futbolcu Ronaldo'nun da Kekliktepe'de ev aldığı duyumları var.

ZEVKİNE GÖRE DEKORASYON

İstanbul'dan gelenlerin ilk tercihi Kekliktepe... İnşaat ve dekarasyon sektöründe faaliyet gösteren İbrahim Kapkın, "Her gün yaptığımız villa ve sitelere müşteri geliyor. Daha çok arsa alıyorlar. Proje çizdirip zevklerine göre yaşıyorlar" dedi.

TRT'de önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak olan "Ege'nin Hamsisi" adlı dizide oynayan İclal Aydın da yeni satın aldığı evinin iç dekarasyonunu zevkine göre yaptırıyor. Urlalılar, İclal Aydın'la komşu olacakları içinse mutlu.

İclal Aydın da Urlalı oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN