• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

1 ayda 3 genç kurbanı

1 ayda 3 genç uyuşturucu kurbanı

09.07.2018, 23:44 Güncelleme Tarihi: 10.07.2018,00:23

İzmir'in Konak ilçesine bağlı Tepecik semti, son 1 ayda 3 genci uyuşturucuya kurban verdi. Mahallede uyuşturucunun son kurbanı olan Niyazi Çamur, bir otomobilin içerisinde ölü bulundu.

DİZİ ÇEKMİŞLERDİ

Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken gencin ectasy kurbanı olduğu belirtildi. Uyuşturucu ile mücadelede polis olağanüstü çaba sarf etmesine rağmen zehir tacirlerinin tuzağına düşen gençler teker teker hayatını kaybediyor.
Uyuşturucu kurbanı gençleri toprağa veren acılı aile sayısı her geçen gün artarken son kurban ise vatandaşların, uyuşturucuyla mücadele için el ele verip, 'Tenekeli Bir Tepecik Hikayesi' isimli internet dizisi çektikleri Tepecik semtinde verildi.

AİLELERE BÜYÜK GÖREV

Bir otomobilin içerisinde ölü bulunan Niyazi Çamur'un, uyuşturucu nedeniyle yaşamını yitirdiği belirlendi. Daha önce de yine aynı mahallede yaşayan E.A. (17) uyuşturucu aldıktan sonra girdiği denizde boğularak N.Y. ise uyuşturucunun ardından beyin kanaması geçirerek yaşamını yitirmişti.

Uyuşturucuyla mücadele konusunda hazır olduklarını bildiren semt sakinlerinden Hüseyinoğulları Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Bozkurt, "Bu konuda sadece emniyet tedbirleri almak yeterli değil, anne ve babalara da büyük görev düşüyor" dedi.

FATİH ŞENDİL

1 ayda 3 genç uyuşturucu kurbanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN