• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

sokakları çöpten geçilmiyor

Buca sokakları çöpten geçilmiyor

09.07.2018, 23:51

İzmir'in Buca ilçesi Gediz semtinde toplanmayan çöpler vatandaşları isyan ettirdi.
Yaz aylarında çevreye kötü koku yayıldığını belirten vatandaşlar, "Buca'daki çöp sorunundan bıktık. Mahallemizdeki tıp merkezinin önünde özellikle konumlandırılmış çöp konteynerleri ve gerisindeki toprak alan, koku ve pislik içinde. Tıp merkezine gelen insanlar için özenle hazırlanmış gibi görünen bu toprak alandaki otlar kurumuş, içine atılan çöpler ile daha da kötü bir hale gelmiştir. Bu görünüm Buca'ya yakışmıyor. Çöplerin temizlenmesi için ne yapmamız gerekli" dedi.

ONARILMAYAN SU BORUSU İSYAN ETTİRDİ

İzmir'in Çeşme ilçesi 16 Eylül Mahallesi 3035 sokakta patlayan su borusunun onarılmaması vatandaşların tepkisine neden oldu. Yaklaşık 15 gündür boşuna su aktığını belirten vatandaşlar, "Su borusu patladıktan sonra defalarca belediyeye bildirmemize rağmen hala onarılmadı. 15 gün oldu Çeşme'nin merkezinde sular boşu boşuna akıyor. Bir su borusunu onarmak ne kadar zor olabilir! Belediye yetkililerinde görevlerini yapmalarını istiyoruz. Hemen gelip su borusunu onarsınlar" diye konuştu.

Buca sokakları çöpten geçilmiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN