• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çöp evle kimse ilgilenmiyor

Çöp evle kimse ilgilenmiyor

11.07.2018, 00:00

İzmir'in Karabağlar ilçesi Gülyaka semti 2983 sokakta çöplüğe dönüşen bina mahallelileri bıktırdı.

Evin içindeki çöplerin dışarı taşması ve çevreye yaydığı koku nedeniyle 6 yıldır çevre sakinleri mağduriyet yaşadıklarını söyledi.

Karabağlar Belediyesi'ni defalarca aramalarına rağmen ilgilenen olmadığını belirten vatandaşlar, "Fotoğrafta gördüğünüz bu evin girişi apartmanımızın karşısında. Bu çöplerin yaydığı kötü kokular ve çevre sağlığına verdiği zararlardan çok rahatsız oluyoruz. Sokakta fareler cirit atıyor. Burada yaşayan kişilerin psikolojisi bozuk. Bizim attığımız çöpleri bile alıp eve götürüyorlar. Yetkililerin sesimizi duymasını ve duruma müdahale etmesini acilen bekliyoruz" dedi.

Çöp evle kimse ilgilenmiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA