• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’dan esprili paylaşım

Burcu Kara’dan esprili paylaşım

20.07.2018, 22:56

Eşinin denize cep telefonuyla girdiğini söyleyen oyuncu Burcu Kara, denizde çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak şu notu düştü Her şey eşimin denize cebinde telefonla girmesiyle başladı. Biz de bir panik, 'gitti telefon eyvah' durumu. Pirince yatırmalar, fön makinasıyla kurutmalar, sonra ne sağlam telefonmuş diye sevinmeler. Meğer telefon su geçirmiyormuş. Telefonu sadece iş için kullandığından sulu işlerle ilgilenmiyor tabii. Gerçi kendisi bunu benim de öğrenmemden dolayı pek mutlu değil. Bir suda fotoğraf eksikti arkadaş! Ne var aşkım bir de böyle çeksen?

Burcu Kara’dan esprili paylaşım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN