• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Acil’ aşk

‘Acil’ aşk

22.07.2018, 23:20

İzmir'in Tire ilçesi ilginç bir düğüne sahne oldu. Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde görevli Kader ve Murat Şanlı çifti, düğünlerinin ardından soluğu çalıştıkları Acil Servis'te aldı. Görkemli bir törenle dünya evine giren çift, nöbetleri nedeniyle düğüne gelemeyen arkadaşlarına sürpriz yaptı. Mutlulukları yüzlerinden okunan Şanlı çifti, "Düğüne gelemeyen iş arkadaşlarımızla mutluluğumuzu paylaşmak istedik" diye konuştu.

KORNAYA BASMADILAR

Uzunca bir süredir aynı serviste çalıştıklarını ve son bir buçuk yıldır da evlilik kararı aldıklarını anlatan Murat ve Kader Şanlı çifti, önceki gün Kardelen Düğün Salonu'nda, seçkin davetlilerin de katıldığı bir törenle birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Acil Servisi'nde nöbetleri nedeniyle düğüne gelemeyen yakın arkadaşları ise çifti son derece üzdü. Düğünden sonra, görevdeki arkadaşlarına sürpriz yapmak isteyen gelin-damat balayına çıkmadan hemen önce soluğu çalıştıkları acil serviste aldı. Gece, 02.30 civarında çiçeklerle süslenen gelin arabasıyla, hastalar rahatsız olmasın diye korna çalmadan acil servisin önüne gelen çifti, nöbetteki iş arkadaşları alkışlarla kapıda karşıladı. Esprilerin havada uçuştuğu anlarda, arkadaşları ile hatıra fotoğrafı çektiren gelin damat, "mutluluklar" dilekleriyle hastanenin acil servisinden 1 haftalığına balayına uğurlandı.

NADİR UYSAL

‘Acil’ aşk haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN