• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yıkıldı

Evi yıkıldı

25.07.2018, 22:58

Oyuncu Gülden Dudarık'ın İstanbul Beşiktaş'ta bulunan evi yıkıldı! Olay, geçtiğimiz Perşembe günü Türkali Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, oyuncu Gülden Dudarık'ın oturduğu evin yanında devam eden inşaat çalışmaları sırasında dökülen beton nedeniyle Dudarık'ın evinin duvarı yıkıldı. Odanın içine beton dolarken, eşyalar kullanılamaz hale geldi.

BELEDİYE İNCELEME YAPMADI

O sırada odada bulunan kardeşi Mehmet duvarın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Dudarık, durumu hemen polis ve belediye ekiplerine bildirdi.
İnşaat yetkilileri, odanın içerisine dolan betonu tahliye ederken yıkılan duvar da örüldü. Gülden Dudarık, "Yan tarafta bir inşaat var, gerekli önlemler alınmıyor. Duvara çimento boşaltırken duvar taşımıyor ve duvar ile çimento olduğu gibi odanın içerisine yığılıyor. O sırada kardeşim saniyeler ile kurtuluyor. Zabıta geldi, 'imardan mühendisler gelip bilirkişi raporu tutulacak' dendi. O günden beri belediyeden kimse gelip bir inceleme yapmadı.
Hiçbir şekilde sorumlular bize yardımcı olmuyor. İnşaat sahibi ise 'karşılayacağız' diyor ama sözde kalıyor bu vaat. Sürekli bana 'eşyaları onarırız, ikinci elini alırız' deyip delil yok etme derdindeler' dedi. Eşyalarının enkaz hale geldiğini ağlayarak anlatan genç oyuncu Gülden Dudarık, "Evim başıma yıkıldı. Sadece belediye başkan yardımcısı Leyla Hanım geçmiş olsuna geldi. 'İnşaatın durdurulması gerekiyor, hasarlar tespit edilip karşılanana kadar' dedi. Ama herkes görüyor ki şu anda o inşaat çalışıyor. Hem de yine hiçbir iş güvenliği olmadan" ifadelerini kullandı.

Evi yıkıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN