• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kıskançlık yüzünden bitti

Kıskançlık yüzünden bitti

29.07.2018, 22:55

Bir süredir genç işadamı ile birliktelik yaşayan ’ın yapımcı kızı , ayrılık kararı aldı

Türkan Şoray'ın yapımcı kızı Yağmur Ünal, iki aydır Kasım Garipoğlu ile birlikteydi. Ancak çiftin beraberliği kısa sürdü ve ilişkilerini noktaladılar. İddiaya göre ayrılık nedeni kıskançlık!

YUNAN ADASINDA TATİL

Kasım Garipoğlu'nun Instagram hesabından sosyetik güzel Setenay Tetik ile paylaştığı fotoğraf yüzünden kıskançlık krizi çıkmış. Yağmur Ünal, Kasım Garipoğlu'na sitemini belirterek telefonlarını kapamış. Garipoğlu bugünlerde Yunan Adası Mikonos'ta Setenay Tetik ile birlikte tatil yapıyor. Yağmur Ünal ise İstanbul'da kendini spora vermiş. Ünal cephesinden bu iddialarla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Kıskançlık yüzünden bitti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN