• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kampa kadar aşk!..

Kampa kadar aşk!..

30.07.2018, 22:59

Futbolcu ile oyuncu ’ın ’nin kampı öncesi ayrıldığı ortaya çıktı

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk'a sevgili dayanmıyor! Oyuncu Tuvana Türkay'dan sonra yaz başında bir başka oyuncu Sebahat Kumaş'a gönlünü kaptıran Alper Potuk, ondan da ayrıldı. İzmir Çeşme'de birlikte tatil yaparlarken görüntülenen 27 yaşındaki Alper Potuk ile kendisinden iki yaş büyük olan Sebahat Kumaş'ın fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR

Alper Potuk kamp için takımla birlikte İsviçre'ye gidince Sebahat Kumaş da soluğu ablasıyla birlikte Bodrum'da almıştı. İkili, 'Alper kampta, Kumaş tatilde' haberleriyle magazin basınında yer almıştı. Oysa ki ünlü çiftin Fenerbahçe kampı başlamadan kısa bir süre önce ayrıldığı ortaya çıktı. İkilinin sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakması da bu ayrılığı doğrulayan gelişme oldu.

KAHRAMAN DURAK

Kampa kadar aşk!.. haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN